Брудозахисний килимок 1х1.30 на гумі Sheffield 80 коричневий

- В наявності
- Код: 80
650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брудозахисне покриття, грязебарьер на гумовій основі призначен для очищення взуття від бруду, піску, вологи, снігу безпосередньо всередині приміщення. Висока зносостійкість, виробник Нідерланди.
Ширина рулонів 1м 2м
Вартість покриття 500грн. м.кв.
На всі питання відповість менеджер 096-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vebe |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для вулиці, Для коридору, Універсальне |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Висота ворсу | 170 мм |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 130 см |
| Ширина килима | 100 см |
| Товщина килима | 7 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴









