Килим 1.40х2 овал без ворсу на джутовій основі сіра абстракція Naturalle 911/08

- В наявності
- Код: 911/08
1 400 ₴
+380962262020
- +380 (96) 226-20-20Киівстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безворсовий килим колекції Naturalle дизайн 911/08 від українського виробника Карат - ідеальне поєднання практичності та стилю!
Також дизайн доступно в доріжках на відріз ширина рулонів:
0,80м 1м
Вартість за метр квадратний - 500грн.
Оверлок 20грн. метр
Ця колекція представляє собою килими без ворсу з щільним переплетенням ниток.
Для колекції безворсових українських килимів Naturalle характерні:
- сучасний стильний дизайн;
- якісна поліпропіленова пряжа гладка і приємна на дотик, а в поєднанні з переплетінням з джутовою основою, при ходьбі створює легкий масажний ефект;
- мінімум часу на прибирання та чистку (за рахунок своєї структури килим дійсно легко прибирається);
- килим легкий по вазі, але досить міцний;
- низька вартість в поєднанні з високою якістю;
- довгий термін служби.
На всі питання відповість менеджер 096-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 200 см |
| Ширина килима | 140 см |
| Товщина килима | 8 мм |
| Вага килима | 4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴









