Килим 2х4 темно-сіра крихта BONITO 7135/609

- В наявності
- Код: 7135/609
4 000 ₴
+380962262020
- +380 (96) 226-20-20Киівстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина рулонів 0,80м 1м 1,20м 1,50м 1,80м 2,50м 3м 4м
Вартість 500грн. за м.кв., оверлок 20грн. метр
Сучасна колекція килимів та доріжок Bonіto — стильне рішення для будь-якого інтер’єру. Геометричний візерунок виробу у різних відтінках сірого зробить вашу кімнату більш сучасною та стильною.
Килим чудово підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати або зони відпочинку.
✔️ М’який та приємний на дотик
✔️ Практичний у догляді
✔️ Не збирає зайвий пил
✔️ Добре тримає форму
📏 Форма: прямокутна, овальна, доріжки на відріз.
Щоденна відправка Новою поштою.
На всі питання відповість менеджер 095-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Щільність ворсу | 170000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 400 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Товщина килима | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 000 ₴





