Килимова доріжка ширина 0,90м 1м 1,20м 1,30м 1,60м 2м 3м Mira 24007/120

- В наявності
- Код: 24007/120
550 ₴/кв.м
+380962262020
- +380 (96) 226-20-20Киівстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина доріжок 0,90м 1м 1,20м 1,30м 1,60м 2м 3м
Вартість 550грн. за м.кв., оверлок 20грн. метр
Сучасна і якісна колекція Mira 24007/120 від українського виробника фабрики килимів Карат. Ворс з високоякісного поліпропілену, основа джутова, ткана, прошита, без клею.
На всі питання відповість менеджер 096-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Коврова доріжка |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Товщина килима | 10 мм |
| Вага килима | 1.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴/кв.м









