Килим на гумовій основі 2*3 без ворсу коричневий бордюр Flex 1963/91

- В наявності
- Код: 1963/91
3 900 ₴
+380962262020
- +380 (96) 226-20-20Киівстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В наявності відмінні килими для кухні та житлових приміщень, особливістю яких є відсутність ворсу!
Приємні на дотик, з легким масажним ефектом, ідеальні в чищенні та прибиранні, легкі по вазі, мають латексну основу, яка дозволяє килиму міцно лежати на будь-якій поверхні!
У цих килимів немає недоліків!
Сміття не втоптується, легко очищаються плями, основа не сиплеться.
Щоденна відправка Новою поштою.
На всі питання відповість менеджер 096-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 300 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Товщина килима | 5 мм |
| Вага килима | 10 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Матеріал брудозахисного покриття | Комбінований |
| Ширина | 50 м |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина | 80 мм |
- Ціна: 3 900 ₴









